Hat-trick plus jeden

Sobotnia potyczka z Miłoradzem rozpoczęła się dla Mad bardzo dobrze, już w 37 sekundzie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego kierunek lotu piłki zmienia Kamil Wirkus i wychodzimy na prowadzenie. Na kolejną bramkę czekaliśmy do 17 minuty, wtedy to z 18 metrów silnym strzałem bramkarza Gości pokonał Tomasz Wirkus. Jeszcze myśleliśmy o bramce a już w 19 minucie po błędzie obrony Delty kolejną bramkę zdobywa Kamil Wirkus. Na przerwę schodzimy prowadząc 3:0.

Po przerwie Goście ruszyli do ataku i wykorzystując chwilę nieuwagi naszych obrońców zdobywają bramkę. Jednak tego dnia cała drużyna jest dobrze dysponowana a na szczególną uwagę zasługuje Kamil Wirkus, który w 61 minucie zdobywa dla Nas czwartą bramkę (hat-trick), również bramkarz Damian Skrodzki tego dnia jest wyróżniającą się postacią. Do końca spotkania wynik nie ulega już zmianie i dopisujemy sobie 3 punkty. Jeszcze musimy poinformować, iż druga kartka dla Tomka była zaplanowana przez kierownictwo zespołu z powodów taktycznych.

Gratulacje dla Wszystkich zawodników i podziękowania dla Kibiców za doping!