Inauguracja na plus

Pierwsze spotkanie w sezonie i pierwsze punkty. Zawodnicy z Ostaszewa pokonali u siebie drużynę Jurand Lasowice Wielkie 9:1. Pierwszą bramkę zdobył Mateusz Oleś już w 10 sekundzie meczu. Na kolejną bramkę czekaliśmy do 26 minuty, wtedy to ponownie na listę strzelców wpisał się Mateusz Oleś i nie był to koniec strzelania ze strony Mateusza. Był to pierwszy mecz ligowy Olesia w barwach Naszego zespołu oby kolejne były równie udane. W 33 minucie ponownie bramkarza Gości pokonuje... Oleś, w 40 minucie Tomasz Wirkus ale nie ustrzegliśmy się błędu i w 44 minucie Jurand zdobywa bramkę honorową. Po przerwie obraz gry nieco uległ zmianie, gracze z Lasowic zaczęli przeważać a u nas pojawiło się rozluźnienie. Na szczęście w końcówce spotkanie kolejne bramki dołożyli: Paweł Wasilewski, Mateusz Oleś x 2, Maciej Moryto i Kamil Suszek. Cieszy udany występ wszystkich powołanych oraz powrót do gry po przerwie Ziętarskiego i Świecha, na uwagę zasługuje również debiut juniora Damian Sztyber. Cały zespół pokazał się z dobrej strony, teraz w kolejnych spotkaniach trzeba udowadniać, że stać nas na więcej. Kolejny mecz już w sobotę w Miłoradzu o godz. 16:00, niestety jedziemy w okrojonym składzie, ale wierzymy w Naszych zawodników i liczymy, że stawią opór Delcie i przywiozą kolejne punkty. Strzelcy bramek: Mateusz Oleś - 5, Paweł Wasilewski, Tomasz Wirkus, Kamil Suszek i Maciej Moryto po 1. Skład: Skrodzki - Jost (78' Sztyber), Moryto, Wirkus P. - Kępka D., Okrój (46' Świech), Wirkus T., Wirkus K., Ziętarski Przemek (54' Suszek) - Wasilewski, Oleś (86' Legawiec K.).