Pierwszy raz na plus

Sobotnia inauguracja rundy wiosennej wyjątkowo należała do udanych. Dlaczego wyjątkowo? Ponieważ wszystkie dotychczasowe mecze inaugurujące rundę wiosenną kończyły się Naszą porażką.

Wyjazd do Lasowic Wielkich zapowiadał się na trudny, dwóch zawodników pauzowało jeszcze za kartki z jesieni, w okresie przygotowawczym kontuzji nabawiło się dwóch graczy, a w tygodniu nieszczęśliwy wypadek dopadł kolejnego piłkarza.

Na szczęście kadra jest odpowiednia więc na brak kadry narzekać nie mogliśmy.

Gospodarze wybrali grę z wiatrem w pierwszej połowie i to był jeden z powodów dalszych wydarzeń na boisku. W 10 minucie na prowadzenie wychodzimy dzięki Kamilowi Wirkus, niestety z prowadzenia cieszyliśmy się aż 2 minuty bo po interwencji Damiana Skrzypca piłka niefortunnie wpadła do Naszej bramki. Druga połowa to zdecydowana dominacja Mad.

Gra z wiatrem dla przeciwników się skończyła. Próbowaliśmy gry po ziemi, niestety boisko pozostawia wiele do życzenia ale takie było i trzeba umieć grać na wszystkim.

W drugiej części meczu na listę strzelców wpisali się: Mateusz Oleś, który bardzo ładnym strzałem pokonał bramkarza lasowiczan, a ostatecznie wynik ustalił Tomasz Wirkus popisując się bardzo ładną wkrętką z rzutu rożnego.

Wszystkim zawodnikom należą się gratulacje i podziękowanie za zaangażowanie, a zagraliśmy w składzie:

Damian Skrodzki - Damian Skrzypiec, Maksymilian Weremko, Kamil Suszek, Damian Sztyber (R),Szymon Lasota(R), kamil Łaptuta, Dawid Kępka(R),Michał Mikiprowicz, Bartosz Okrój, Tomasz Wirkus, Kamil Wirkus, Mateusz Oleś, Łukasz Świech.

Rezerwowi(R):nie zagrali: Przemysław Rybka, Sebastian Sobkowiak.

Zdobywamy trzy punkty, szlifujemy to co trzeba, a jest i pewnie będzie cały czas do poprawy, i w niedzielę walczymy od nowa o kolejne ważne punkty.

Dziękujemy Kibicom za wsparcie na meczu w Lasowicach.