Podsumowanie rundy

Krótkie podsumowanie rundy.

5 zwycięstw i 4 remisy daje nam 19 punktów i drugie miejsce w tabeli po rundzie jesiennej.

Najczęściej na listę strzelców wpisywali się:

6 bramek - Paweł Wasilewski i Łukasz Świech

4 bramki - Kamil Wirkus, Tomasz Wirkus i Maciej Moryto

3 bramki - Piotr Wirkus

1 bramka - Daniel Ptak, Kacper Legawiec i Damian Skrodzki

Najdłużej na boisku przebywał - Przemysław Rybka (810 minut).

W każdym meczu zagrali - Kamil Wirkus, Przemysław Rybka i Daniel Ptak.

Najlepsze wejście z ławki rezerwowych - Kamil Wirkus w meczu z Sobieskim Gniew (2 bramki).

Kadra w rundzie jesiennej:

Skrodzki, Winiarski, Sieniuć, Rozwalak, Rybka, Ptak, Legawiec B., Witek, Procyk, Jost, Moryto, Sojda, Mazur, Nadolny, Suszek, Samela, Kaleńczuk, Wirkus T., Wirkus K., Wirkus P., Wasilewski, Świech, Mikołajczak Mat., Kuleta, Legawiec K..

Dziękujemy Kibicom za doping w każdym meczu, bez Was nie byłoby dla kogo występować.

Zawodnikom dziękujemy za zaangażowanie i poświęcenie w każdym meczu oraz na treningach, bez Was nie byłoby komu grać.

Kierownikowi (Michał Mikołajczak) i Trenerowi (Arkadiusz Wesołowski) dziękujemy za trzymanie wszystkiego w jak najlepszym porządku.

Serdecznie dziękujemy również Naszym Sponsorom za udzielone wsparcie i zaufanie.