Ostatni mecz i podsumowanie rundy jesiennej

W sobotę o 12:00 rozegraliśmy ostatni mecz tej rundy. Wyjazd do Waplewa zapowiadał ciężką przeprawę i tak właśnie było.

Pierwsza połowa to ataki z obu stron z przewagą Naszego zespołu, a straszna nieskuteczność strzelecka powodowała, że na przerwę schodzimy z wynikiem 0:0. Wiedzieliśmy, że może to być mecz o którego wyniku zdecyduje jedna bramka lub jeden błąd którejś drużyny.

Druga połowa to kolejne próby z Naszej strony na zdobycie bramki, ale to Gospodarze wychodzą na prowadzenie po Naszym błędzie. Na szczęście szybko podnosimy się po stracie bramki i próbujemy wywieźć 3 punkty z Waplewa. Formę strzelecką odzyskał Paweł Wasilewski i w 81 minucie doprowadza do remisu, a trzy minuty później Łukasz Świech sprawia, że prowadzimy 2:1. Trzymamy wynik do końca meczu i wywozimy 3 punkty.

Podsumowując rundę jesienną jesteśmy umiarkowanie zadowoleni. Dlaczego zadowoleni? Ponieważ jak na debiut w tej klasie rozgrywkowej zajmujemy na chwilę obecną 7. miejsce. Dlaczego umiarkowanie? Dlatego, że mogliśmy się pokusić o kilka punktów więcej, ale wiemy też, że kilka punktów wyrwaliśmy ostatkiem sił i pełnym zaangażowaniem. Teraz czas roztrenowania a w grudniu odpoczynek, czas na zaleczenie urazów i przerwa od piłki. Będziemy kibicować Naszym zawodnikom występującym w ŻHLPN oczywiście jako MADY.

O wszystkich ruchach kadrowych, okresie przygotowawczym i sparingowym będziemy Was informować.