Wygrana w wietrzny dzień

Niedzielny mecz to kolejny dobry mecz w Naszym wydaniu. Zawodnicy pokazali, że potrafią przy niesprzyjającej pogodzie wygrać spotkanie. Podeszliśmy do meczu bardzo poważnie, ponieważ cały czas mamy w pamięci mecz z Prabutami. Już w 43 sekundzie na listę strzelców wpisał się Łukasz Świech, Goście doprowadzili do remisu w 10 minucie i było to jedyne nerwowe chwile w Naszym zespole. W pierwszej połowie na listę strzelców wpisali się jeszcze: Maciej Moryto, Paweł Wasilewski i ponownie Łukasz Świech.

W drugiej połowie nadal Nasi zawodnicy utrzymywali grę, jednak grając z wiatrem Goście dochodzili do Naszej bramki stwarzając groźne sytuacje. Opanowanie i składna gra pozwoliła powiększyć listę strzelców: po raz trzeci tego dnia trafił Łukasz Świech, a dwukrotnie bramki zdobył Przemysław Ziętarski. Goście jeszcze dwa razy ukarali Nas na za lekkie odejście od taktyki. Mecz kończy się wynikiem 7:3.

Wszyscy zawodnicy zagrali dobry mecz, cieszy zwłaszcza to, że utrzymali założenia taktyczne.

Ostatni mecz w rundzie jesiennej zagramy na trudnym terenie w Waplewie o godz. 12:00 w sobotę 14 listopada.