Przyjemność

Tym jednym słowem można opisać cały mecz.

Był to ten dzień, w którym większość rzeczy wychodziła. Składne akcje w pierwszej części zawodów powodowały, że Goście pod Naszą bramką znaleźli się dwukrotnie, a resztę czasu to My spędzaliśmy w polu karnym Sztumu. Dzielnie broniący się Goście pozwolili Nam w pierwszej połowie na strzelenie jednej bramki, co sprawiło, że wychodząc na drugą nie byliśmy do końca pewni zwycięstwa.

Atakowaliśmy nadal ale również zawodnicy Olimpii zaczęli stwarzać groźne sytuacje, na szczęście świetną dyspozycję tego dnia miał Kacper Legawiec, który po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Wynik w końcówce zawodów ustalił Kamil Łaptuta kiedy to popisał się bardzo dobrze wykonanym rzutem wolnym z około 35 metrów. Był to bardzo dobry mecz Wszystkich zawodników i cały zespół zasługuje na wyrazy uznania. Wierzymy, że jeżeli podtrzymamy taki styl gry to jesteśmy w stanie sprawić niespodziankę z każdą drużyną.

Przed Nami mecz z trudnym rywalem - Rodło II Kwidzyn - jednak zapowiada się bardzo ciekawie, zrobimy wszystko aby pokazać charakter na boisku, niestety termin "środowy" nie jest zbyt ciekawy dla zespołów na tym poziomie rozgrywek, również dla Nas, ponieważ większość z Nas musi kombinować, zwalniać się z pracy/szkoły żeby wystąpić w meczu.

Mecz odbędzie się w środę 28 października o godz. 15:00 w Ostaszewie.