Waplewo a później krótko i na temat, czyli wakacje

Mecz z Waplewem, w Naszym składzie bez kilku podstawowych zawodników, pełen był walki i zaangażowania.

Od początku wyrównane spotkanie, atakujemy a Goście szybko odpowiadają. W 37 minucie wychodzą na prowadzenie, na szczęście ich radość nie trwa długo, ponieważ w 44 minucie wyrównujemy za sprawą Kamila Wirkusa. Na przerwę schodzimy z wiarą, że możemy powalczyć. Druga połowa to lekka przewaga Mad, brakuje skuteczności, ale wszyscy dają z siebie 110%, Kamil ponownie wpisuje się na listę strzelców w 89 minucie. Dzięki dobrej grze całego zespoły wygrywamy.

Podsumowując sezon należy podkreślić, że cel został osiągnięty - utrzymaliśmy A klasę w Ostaszewie kończąc rozgrywki na 6 miejscu.

Twierdza - tak należy nazwać Nasz stadion w rundzie wiosennej, ponieważ wygrywamy u siebie wszystko,strzelamy 15 bramek a tracimy tylko 3. W całym sezonie zdobywamy 41 punktów, wygrywamy 12 spotkań, 5 remisujemy a 9 przegrywamy. Brakowało skuteczności i ... czegoś jeszcze ale była radość z gry, sportowa złość, pot i "krew" - dzięki temu beniaminek z Ostaszewa utrzymuje się w A-klasie na dobrym i bezpiecznym miejscu.

Dziękujemy Kibicom za wsparcie i obecność na wszystkich 26 meczach.

Dziękujemy Zawodnikom za poświęcenie, zaangażowanie oraz zostawianie zdrowia na boisku. Dziękujemy ich rodzinom za cierpliwość i wsparcie.

Dziękujemy Trenerowi za profesjonalne podejście i zaangażowanie.

Dziękujemy Sponsorom na czele z Gminą Ostaszewo, Paniom/Panom Radnym i Wójtowi Gminy za okazane wsparcie, pomoc i zrozumienie.

Podziękowania również dla Kierownika za dążenie do perfekcji i oddanie drużynie.

Nadszedł czas na roztrenowanie i zasłużoną przerwę. O wszystkich sprawach związanych z nowym sezonem będziemy informować.

WAKACJE!