Wyjazdowe zwycięstwo

Pierwsza połowa zapowiadała Nasz pogrom, Gospodarze wybrali grę z wiatrem, co pomagało im posyłać piłki w Nasze pole karne i stwarzać olbrzymie zagrożenie. Po jednym z takich zagrań Powiśle wyszło na prowadzenie. My próbowaliśmy konstruować akcje ale nie wychodziło tak jak byśmy chcieli i na przerwę schodzimy przegrywając 1:0.

Druga połowa i Mady to inny zespół, 15 minut które wstrząsnęło Powiślem. Wychodziło już prawie wszystko, a budowane akcje kończyły się tak jak chcieliśmy, czyli bramkami. Sygnał dla Nas wysłał Tomasz, zdobywając cenną bramkę na 1:1 - zrobił to, czego od Tomka oczekujemy, wziął na siebie odpowiedzialność i uderzył z ok. 25 metrów a piłka po rękach bramkarza wpadła do bramki. Mocno podbudowani zaczęliśmy przejmować inicjatywę w spotkaniu. Na pochwałę zasługują wszyscy zawodnicy, każdy dawał z siebie ile mógł. Częste ataki powodowały zamieszenie w szeregach Powiśla, a Nasi zaczęli wpisywać się na listę strzelców: w dobrej formie tego dnia jest Świech i dwukrotnie pokonuje bramkarza Starego Targu, Wasilewski i Wirkus K. dokładaują po jednej bramce . W końcówce Gospodarze mogli zdobyć drugą bramkę ale w sytuacji sam na sam świetnie zachował się Nasz bramkarz i obronił strzał. Dzięki walce do samego końca wyszliśmy z opresji i wygraliśmy mecz. Musimy przeanalizować spotkanie, zaznaczyć pozytywy oraz negatywy aby wyciągnąć odpowiednie wnioski na kolejny mecz. /Skład i statystyki w "Szczegółach meczu"/

Skrót wydarzeń:

15:00 - początek spotkania

26' - bramka dla Powiśla (1:0)

43' - żółtka kartka Mady

Przerwa.

50' - bramka Mady Tomasz Wirkus (1:1)

53' - bramka Mady Łukasz Świech (1:2)

65' - bramka Mady Kamil Wirkus (1:3)

81' - bramka Mady Łukasz Świech (1:4)

84' - bramka Mady Paweł Wasilewski (1:5)