Zaczynamy odliczanie

W najbliższą niedzielę - 19 kwietnia - o godz. 17:00 meczem w Gniewie z tamtejszym Sobieskim rozpoczniemy rundę wiosenną klasy B.

Cała runda zapowiada się ciężko, dużo zespołów nadal masz szansę zdobyć upragniony bilet do A-klasy.

Cykl przygotowawczy objął 38 treningów w tym aż 8 sparingów, które kończyły się z różnym skutkiem: czasami zadowalającym, a czasami nie. Wynik nie był dla Nas ważny, liczyło się tylko to "czy" i "w jaki sposób" realizujemy przyjęte założenia.

Niestety nie ominęły Nas kontuzje, które wykluczyły z gry kilku zawodników, co na tydzień przed ligą spędza sen z powiek Trenera. Były nieoczekiwane odejścia z drużyny jak również satysfakcjonujące przyjścia.

Jedno jest pewne, nie możemy patrzeć na układ tabeli, każdy przeciwnik musi mieć z Naszej strony indywidualne podejście, a co najważniejsze nie możemy się nikogo bać. Strach a szacunek do przeciwnika to dwa całkiem różne zjawiska i będziemy robić wszystko aby to pierwsze nigdy nie zagościło w Naszych głowach.

Wszystkim zawodnikom życzymy przyjemności z gry oraz zdrowia, bo wtedy będzie można osiągać stawiane przed sobą cele.

Naszym kibicom nie obiecujemy wielkich rzeczy, tylko jedną ale jakże istotną, że będziemy walczyć w każdym meczu do końcowego gwizdka. Liczymy na Wasze wsparcie.

Daty i godziny poszczególnych spotkań w zakładce Terminarz.