Na duży plus

W sobotę rozegraliśmy spotkanie z drużyną Centrum II Pelplin. Mając na uwadze Nasze "męczarnie" w meczu z rundy jesiennej podeszliśmy do sprawy poważnie.

Już na początku Goście ledwo dotarli do Kmiecina, bo tam właśnie rozgrywaliśmy Nasz mecz "domowy".

Początek spotkanie rewelacyjny, w 41 SEKUNDZIE bramkę na 1:0 strzelił Kamil Wirkus. Po trzech minutach było już 2:0 za sprawą Kamila Łaptuty, a po siedmiu minutach na 3:0 podwyższył Przemek Ziętarski.

W pierwszej połowie na listę strzelców wpisali się jeszcze kolejno:

- 4:0 Łaptuta, - 5:0 Wirkus K., - 6:0, 7:0 i 8:0 Paweł Wasilewski.

I w ten sposób zakończyliśmy pierwszą połowę.

W drugiej Trener dokonał od razu kilku zmian, a My chyba już spoczęliśmy na laurach i 55 minucie Pelplin zdobył bramkę na 8:1.

Krótka ale celna uwaga Trenera do wszystkich zawodników spowodowała, że wróciliśmy na swoje tory i tak bramki zdobywali: - 9:1 Paweł, - 10:1 i 11:1 Przemek.

Wynik końcowy 11:1.

Fajnie, że Goście w ogóle dotarli do Nas.

Przy okazji dziękujemy działaczom zespołu z Kmiecina za udostępnienie i przygotowanie boiska, które okazało się dla Nas szczęśliwe.

Za tydzień ciężka przeprawa w Sztutowie, będziemy robić wszystko, aby komplet punktów przyjechał do Ostaszewa.